/2016-02-01/ Societies 2016, Londonas

Akires Photography jaučiasi dar labiau įkvėpta, grįžusi iš didžiausios Europoje fotografijos konferencijos – Societies 2016!
15_

Akires Photography – dar labiau įkvėpta!
 
Šių metų pradžioje lankiausi Londone, kur vyko didžiausia Europos fotografijos konferencija “Societies’2016″. 5 dienos tarp įdomių kolegų, pripažinimą pelniusių geriausių fotografų ir tiesiog savo darbą mylinčių žmonių. Žinoma netrūko naujų žinių, patarimų, bet svarbiausia ką duoda tokie renginiai, tai – įkvėpimas judėti į priekį, tobulėti ir kelti sau vis didesnius tikslus. Negali jaustis kitaip, kaip tik laimingai, kuomet tave supa patirtį, žinias besidalinantys bei jas godžiai priimantys žmonės.
 
Dienotvarkė buvo įtemta, bet pašmirinėti vakarais po miestą, kuriame lankiausi pirmą kartą, nepraleidau progos. Nesuvokiamai didelis miestas tas Londonas, tad mažai tespėjau jį pažinti. Kas labiausiai įsiminė – tarsi sumažintos pilys nuosavi namai su labai gražiais kaminais Londono priemiesčiuose, mažas mažas kambarėlis kuriame teko gyventi, smagūs pasivažinėjimai dviaukščiais autobusais, labai skanūs makaronai The Chambers restoranėlyje, ilgos kelionės metro ir labai gyventi skubantys žmonės.
 
Įspūdžių bei įkvėpimo pilna širdis!